Apie mus

Apie įmonę

UAB “Vilniaus kranai” viena didžiausia statybinės technikos nuomos ir pardavimo kompanija Lietuvoje. Įmonė yra stambios Vokietijos firmos “Zeppelin” partnerė Baltijos šalyse.

Bendrovės ilgametė patirtis, kvalifikuoti specialistai, finansinis stabilumas, patikimi partneriai, nuolat besiplečianti rinka ir augantis klientų skaičius yra – UAB „Vilniaus kranai” sėkmės garantas leidžiantis sėkmingai plėtoti savo verslą ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos regione.

Bendrovės pagrindinė veikla – bokštinių kranų nuoma ir pardavimas.

Įmonė nuolat atnaujina kėlimo įrangos parką, siekdama patenkinti didėjančius klientų poreikius ir reikalavimus.

UAB “Vilniaus kranai” yra įdiegta kokybės vadybos sistemos ISO 9001(kokybė). Taigi visi darbai įmonėje yra atliekami atitinkant aukštus kokybės reikalavimus.

Įmonės vizija

UAB „Vilniaus kranai” įgyvendindama ir nuolat tobulindama vadybos sistemą pagal ISO 9001 standartų reikalavimus, skelbia šiuos savo veiklos principus:

  • UAB „Vilniaus kranai” darbuotojai yra kūrybingi, pozityviai mąstantys savo srities profesionalai, atsakingai priimantys ir įgyvendinantys sprendimus.
  • UAB „Vilniaus kranai” darbuotojai išsiaiškina kliento poreikius ir atsižvelgę į aplinkosaugos praktiką pasiūlo kiekvieno kliento situacijai optimalų kėlimo sprendimą.
  • UAB „Vilniaus kranai” nuolat atnaujina kėlimo įrangos parką, siekdama nenutrūkstamo kliento darbo proceso užtikrinimo. Įsisavindama ir diegdama pažangias kėlimo technologijas įmonė siekia darnios aplinkos, žmogiškųjų išteklių ir technikos sąveikos.
  • UAB „Vilniaus kranai” – tarptautinis paslaugų teikėjas, savo darbuotojams sukuriantis palankią aplinką profesiniam augimui.
  • UAB „Vilniaus kranai” laikosi norminių aktų reikalavimų, bei nustatytos darbų atlikimo tvarkos.
  • UAB „Vilniaus kranai” siekia būti draugiška aplinkai įmone ir ekonomiškai pagrįstomis priemonėmis mažinti taršą arba kitokią neigiamą įtaką aplinkai.